Nabízíme ubytování v apartmánech s kapacitou 21 osob + 4 přistýlky. Vybrat si můžete ze čtyř různých apartmánů různé velikosti s vlastní kuchyní a koupelnou. Pension si také můžete pronajmout jako celý objekt. K dispozici je hostům velká společenská místnost, jejíž dominantou je krb. Ve společenské místnosti je dále posezení u stolů, kulečník, posezení s TV a vnitřní dětský koutek. Na terase lze využít sezení s grilem a ohniště. Pro děti je připraveno venkovní dětské hřiště včetně trampolíny a odstrkovadel. Parkování je zajištěno uvnitř pensionu, možno také před pensionem. V celém objektu se můžete bezplatně připojit na wifi. Apartmány jsou nekuřácké. Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni – je možné se s nimi ubytovat ve vybraných apartmánech.

UBYTOVÁNÍ dle období:

březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad– pobyt na min. 2 noci., možno rezervovat jednotlivé apartmány nebo i jako Dům s 8 ložnicemi (celý objekt najednou)

červenec, srpen – týdenní pobyty (sobota-sobota), tj. pobyt na 7 nocí, možno rezervovat jednotlivé apartmány nebo i jako Dům s 8 ložnicemi (celý objekt najednou)

prosinec, leden, únor – V tomto období pronajímáme pension pouze jako celý dům, Dům s 8 ložnicemi, tedy všechny čtyři apartmány najednou na min. 2 noci. K dispozici tak celkem 4 apartmány včetně veškerého zázemí (společenská místnost s krbem, TV, kulečníkem, dětským koutkem, posezením), terasa, rozlehlá zahrada. Více info zde.


Zdarma půjčujeme dětskou postýlku a dětskou jídelní židličku.

Příjezd (check-in) – od 14:00 do 20:00 hod. (později po domluvě), odjezd (check-out) – do 10:00 hod.

Více o možnostech ubytování v apartmánech zde: APARTMÁNY
Více o možnostech pronajmutí celého objektu zde: DŮM S 8 LOŽNICEMI