Nabízíme ubytování v apartmánech s celkovou kapacitou 27 osob. Vybrat si můžete ze čtyř různých apartmánů různé velikosti s vlastní kuchyní a koupelnou. Pension si také můžete pronajmout jako celý objekt. K dispozici je hostům velká společenská místnost, jejíž dominantou je krb. Ve společenské místnosti je dále posezení u stolů, kulečník, sedačka a vnitřní dětský koutek. Na terase lze využít sezení s grilem a ohniště. Pro děti je připraveno venkovní dětské hřiště včetně trampolíny a odstrkovadel. Parkování je zajištěno uvnitř pensionu, možno také před pensionem. V celém objektu se můžete bezplatně připojit na wifi. Apartmány jsou nekuřácké. 

UBYTOVÁNÍ dle období:

Leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec – pobyt na min. 2 noci., možno rezervovat jednotlivé apartmány nebo i jako Dům s 8 ložnicemi (celý objekt najednou). Výjimkou jsou vánoční a silvestrovské pobyty – možno pronajmout pouze jako celý dům na týdenní pobyty – cena a nabídka individuální.

Červenec, srpen – pouze týdenní pobyty (sobota-sobota), tj. pobyt na 7 nocí, možno rezervovat jednotlivé apartmány nebo i jako Dům s 8 ložnicemi (celý objekt najednou).


Zdarma půjčujeme dětskou postýlku a dětskou jídelní židličku. Pro malá miminka možno také domluvit dětskou koupací vanu a přebalovací podložku.

Příjezd (check-in) – od 15:00 do 20:00 hod. (později po domluvě), odjezd (check-out) – do 10:00 hod.


Více o možnostech ubytování v apartmánech zde: ApartmányVíce o možnostech pronajmutí celého objektu zde: Dům s 8 ložnicemi