JÍZDY NA KONI JSOU Z PERSONÁLNÍCH DŮVODŮ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ NEMOŽNÉ. MOC SE OMLOUVÁME. V tuto chvíli bohužel nedokážeme říct, zda na jaře a v létě 2023 budou jízdy opět možné. Děkujeme Vám moc za pochopení.

V pensionu nabízíme možnost jízdy na koni. Svézt se můžou malé dětičky, děti větší i dospělí. Mnoho těch, kteří u nás jezdí, sedí na koni poprvé v životě, obavy tedy nejsou na místě 🙂 Kruhovou jízdárnu máme přímo na rozlehlé zahradě pensionu. Maličké děti a začátečníky vodíme většinou na jízdárně. Děti starší se mohou naučit základy jízdy na koni formou úvodního výcviku. Velmi oblíbená je také procházka po okolní krajině veden druhou osobou. Ti opravdu zkušení mohou vyrazit sami na koni s doprovodem druhé osoby na druhém koni.

Jízdy poskytujeme pouze na velkých koních. Koně jsou velmi klidní a zvyklí na jízdy. Malé poníky můžete obdivovat v ohradách poblíž penzionu, po domluvě jim můžete přinést třeba jablko nebo mrkev.

Možnosti jízd na koni:

Vodění s vodičem – na jízdárně (15 min) – 250 Kč, každých dalších 15 min. za 250 Kč

Výcvik – na jízdárně (45 min) – 500 Kč

Vodění s vodičem – vycházka ven (30 min) – 500 Kč

Vyjížďka ven  (60 min) – pouze pro zkušené jezdce – 700 Kč

Ceny jsou za vodění/výuku na 1 koni.

Všechny jízdy na koních jsou provozovány na vlastní nebezpečí účastníků.

V případě zájmu o jízdu prosím kontaktujte Lucii Hrabětovou na tel. čísle +420 721 216 490 nebo osobně. Rádi Vám také poradíme s vhodným výběrem jízd.

Jízdy poskytujeme pouze našim ubytovaným hostů. Děkujeme za pochopení.