V pensionu nabízíme možnost jízdy na koni. Svézt se můžou malé dětičky, děti větší i dospělí. Mnoho těch, kteří u nás jezdí, sedí na koni poprvé v životě, obavy tedy nejsou na místě 🙂 Kruhovou jízdárnu máme přímo na rozlehlé zahradě pensionu. Maličké děti vodíme většinou na jízdárně.  Velmi oblíbená je procházka po okolní krajině (vhodné i pro ty, kteří sedí na koni poprvé) veden druhou osobou. Ti opravdu zkušení mohou vyrazit sami na koni s doprovodem druhé osoby na druhém koni.

Jízdy poskytujeme pouze na velkých koních. Koně jsou velmi klidní a zvyklí na jízdy. Malé poníky můžete obdivovat v ohradách poblíž penzionu, po domluvě jim můžete přinést třeba jablko nebo mrkev.

Možnosti jízd na koni:

Vodění s vodičem – na jízdárně (15 min) – 250 Kč (každých dalších 15 min. za 250 Kč) – ideální pro malé děti od cca 3 let věku

Vodění s vodičem – vycházka ven (30 min) – 500 Kč – naše nejoblíbenější – ideální pro děti (od cca 5 let, kdy se dokáží krásně držet sami) i dospělé

Vyjížďka ven  (60 min) –  700 Kč – pouze pro zkušené jezdce

Ceny jsou za vodění/výuku na 1 koni.

Všechny jízdy na koních jsou provozovány na vlastní nebezpečí účastníků.

V případě zájmu o jízdu prosím kontaktujte Lucii Hrabětovou na tel. čísle +420 721 216 490 nebo osobně. Rádi Vám také poradíme s vhodným výběrem jízd.

Jízdy poskytujeme pouze našim ubytovaným hostů. Děkujeme za pochopení.